04–13 Ekim 2019

Bu yıl, çektiğiniz en iyi fotoğrafları sergileyeceğiz. FUJIFILM Avrupa; İngiltere, Fransa ve Türkiye’de üç fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak.

PHOTO EXHIBITION IN LONDON PHOTO EXHIBITION IN PARIS

Şimdi fotoğrafınızı yükleyin

Minimum 500 x 500 piksel çözünürlükte ve maksimum 16 MB boyuta sahip bir JPG dosyası yükleyebilirsiniz.

Fujifilm Türkiye Printlife sergisi ile 1995 yılından bu yana 3 milyona yakın çocuğa nitelikli eğitim desteği sağlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) destek oluyor. 4 – 13 Ekim 2019 tarihleri arasında Kanyon’da düzenlenecek FUJIFILM Printlife’a gönderilen her bir fotoğraf için bir bağış yapılacak.

Türkiye genelindeki 71 etkinlik noktası ile Milli Eğitim Bakanlığı’ndan sonra eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan TEGV’le iş birliğimize ortak olun.

Daha çok fotoğrafla bizimle olun.DAHA FAZLA BILGI

ANILARINIZ SİZİNLE KALSIN
FUJIBAS’TAN 20 ADET RETRO BASKI HEDİYE

ANILARINIZ SİZİNLE KALSIN
FUJIBAS’TAN 20 ADET RETRO BASKI HEDİYE

Japonya kökenli Fujifilm, çekilen fotoğrafların basılmasının önemini kutlamak amacıyla, 2006 yılından bu yana herkesin katılımına açık fotoğraf sergileri düzenlemektedir. Her yıl giderek daha da büyüyen bu sergiler, şimdilerde 50.000 fotoğrafla Japonya’nın en büyük fotoğraf sergisi haline gelmiştir. Japonya’daki serginin büyük başarısıyla yakalanan ivmeyi sürdürme hedefiyle başlanan küresel girişim, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya’da yeni sergilere öncülük etmiştir.

map_with_locations

ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

#fujifilmprintlife

Loading